przejdź do informacji o grze

tytuł: Automobili Lamborghini (U) [!]
system: Nintendo 64 gatunek: Wyścigi
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

RECENZJA do gry Automobili Lamborghini (U) [!]

Umieścił: Chaz Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 24.02.2004, 15:36 Punkty: 8
Powiem wam szczerze że do tej pory uważałem że jeżeli chodzi o wyścigi i wszelkie samochodówki to PC nie ma w tym sobie równych. Ja sam mam na kompie dużo takich gierek...Jeżeli natomiast chodzi o N64 to uważałem że jest to konsola jaka wydaje raczej dobre gry przygodowe, strzelanki, RPG- ale nie wyścigowe. Zmieniłem zdanie gdy zauważyłem "Automobili Lamborghini"

Na początek brak jakichkolwiek wrażeń jedynie fajne autka...potem włączam sam wyścig i ...nie mogę uwieżyć!!!!Grafa dorównuje tym wyścigom na PC...Wszystko jest w bardzo realnym 3D dzięki któremu wszelkie otoczenie w jakim się znajdujemy wygląda jak żywe Moją największą uwagę przykuło niebo wygląda to po prostu pięknie gdy ścigamy się z chłopakami podczas zachodu słońca gdzieś wśród greckich kolumn a ostatnie promienie słoneczka rażą nasze oczy-tego nie da się opisać...w to trzeba zagrać albo przynajmniej nacieszyć się screenami. Ale powiem wam trochę o samej grze...

Jak to w dobrej wyścigóweczce w naszym menu jest trochę opcji-poczynając na normalnym „single race” poprzez „training”, ”arcade” aż w końcu dla najlepszych „world champions” Tak więc gdy już widzimy opcje można stwierdzić że nudzić się nie będzie czasu...Jako że gierka nosi w swojej nazwie Lamborghini nawet ci z mniejszą inteligencją skapną się jakie wozy ujrzymy w opcjach. Tak, tak...Lambki wyglądają wspaniale(szczególnie czerwony)...gdy już wybierzemy swój model marzeń i przedstawimy się możemy wybierać trasę(single race).

Do wyboru mamy 6 tras w najfajniejszych miejscach na ziemi-Grecja, NY, Anglia itd. Po prostu super. Jak już wspomniałem grafa jest bardzo dobra tak dobrej na wyścigówki na N64 nie widziałem! Pisałem wam o wspaniałych efektach tekstur w grze a szczególnie nieba. Nie uwierzycie ale taką technologię zastosowano po raz pierwszy na PC dopiero w piątej części Need for speed w 2000 r.....a Lamborghini wyszło na N64 w 1997! W gierce możemy nacieszyć się wspaniałą muzą. Poczujecie klimacik już w opcjach -a podczas wyścigu jak chłopaki dają czadu nic nie odpręża tak jak porządna muza w tle...

Gierka posiada tylko jedną wadę po prostu podczas sterowania jest za ostro! Leciutki skręt w prawo a samochód wypada z trasy...jedynym słowem -kiepska sterowność-kierowca powinien sobie załatwić wspomaganie kierownicy czy coś w tym stylu...O tej grze nie powiem nic więcej....WY po prostu musicie!!! w to zagrać!
Grafika: 10/10 Dźwięk: 10/10 Grywalność: 9/10 Ocena ogólna: 10/10