przejdź do informacji o grze

tytuł: Dragon Ball Z: Legend Of Super Saiyan (PL)
system: Super Nintendo gatunek: RPG
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

SOLUCJA do gry Dragon Ball Z: Legend Of Super Saiyan (PL)

Umieścił: hildegarn Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 24.04.2006, 15:15 Punkty: 12
Grę zaczynamy na wyspie genialnego żółwia. Wchodzimy do domku. W środku są Bulma, Krilin i Genialny Żółw.
Gdy zagadamy do Bulmy da nam smoczy radar, który służy do znajdywania smoczych kul. Krilin da nam item z żółwiem, a genialny żółw da nam 40 monet. Wychodzimy z domu i lecimy na północną wyspę.
Na wyspie idziemy do sklepu kupić sobie trochę leczących przedmiotów gdyż bardzo się przydadzą. Potem lecimy na zachód do domku między skałami. Tam znajdziemy Mr. Popo, który jest zakładnikiem 4 saibamenów. Rozwalamy ich i dostajemy kartę GOHAN.
Idziemy się uleczyć, a potem do jaskini. Idziemy przez jaskinię aż dojdziemy do Raditza. Zaczynamy walkę. Gdy wygramy dostajemy kartę dziadka Goku. Po walce widzimy, że walczyliśmy ze słabym klonem Raditza. Na razie odradzam wchodzić dalej w jaskinię. Gdy wyjdziemy idziemy się uleczyć i trenujemy się do 5 lv. Dalej widzimy, że Goku i Piccolo postanawiają iść do realnego Raditza. Będziemy walczyć z Raditzem, który jest niewyobrażalnie silny i nie odczówa bólu więc nie ma co tracić czasu na atakowanie. Używamy karty Gohana. Podczas następnej kolejki będzie scenka jak Gohan uderza Raditza z główki w brzuch. Wtedy używamy Goku techniki SP. Goku złapie Raditza od tyłu. Wtedy należy użyć Piccolo techniki Demon Ray. Wtedy promień zabije Raditza i Goku.
Dalej będzie trochę scenek i zaczniemy grę Goku na planecie Kaio. Gadamy z nim i zaczynamy trening. Naszym zadaniem jest 3 razy pokonanie grawitacji. Gdy nam się uda będziemy walczyć z Kaio. Gdy go pokonamy Goku będzie umiał KAIOKENA! Dalej będzie scena jak Goku zostaje ożywiony i zaczniemy grę Gohanem. Teraz będzie trzeba pokonać Piccolo. Gdy przegramy idziemy do magicznego źródła i patrzymy na nie. Gdy pokonamy Piccola będziemy sterować nim na ziemi. Będzie trzeba odnależć Krilina, Yamchę, Tiena i Chaoza. Gdy to zrobimy możemy iść do Nappy i Vegety. Najpierw będzie trzeba stoczyć pojedynek z Saiamenami,a potem z Nappą. Gdy wygramy z Nappą będzie filmik jak nappa zabija Piccolo! Dalej przyleci Goku i zacznie walkę z Vegetą. Co chwilę będziemy sterować Gohanem, który chce odnaleźć Goku. Gdy go znajdziemy będzie trzeba użyć Moon (item, który dostaliśmy od nappy) dzięki, któremu GOHAN ZAMIENI SIĘ W GORYLA! Trzeba pamiętać by ani Gohan ani krilin nie zginęli. Gdy pokonamy Vegetę dostaniemy kartę Vegety. Dalej jesteśmy na Namek.
Trzeba znależć dendiego i emiego. Najpierw dendi. Lecimy na północny zachód. Tam widzimy Frizera mordującego nameczan. Zaczniemy mini grę gdzie będziemy musieli uciekać od pocisków Dodori. Gdy nie oberwiemy dostajemy kartę Shaior, który zwiększa naszą siłę o 30% Dalej idziemy za radarem na północ aż znajdziemy dwóch nameczanów, którzy dadzą nam Dragon Ball i dołączą do nas. Dalej lecimy do jaskini na
południowy zachód. W jaskini znajdziemy Kulę a gdy wyjdziemy zaczepi nas Kyoui. Jest on za silny dla nas więc radzę użyć kartę Vegety, który będzie walczył z Kyouim. Gdy zostanie zabity lecimy na północ do zniszczonej wioski. Szukamy w garnkach emiego. Gdy go znajdziemy będziemy musieli lecieć do naszego statku lecz będzie trzeba bardzo bardzo dużo trenować.
Gdy dojdziemy do statku spotkamy Dodorię, który rozwali statek. Zaczniemy walkę z przeciwnikiem o mocy 200000 BP!!! Gdy go rozwalimy akcja przeniesie się na statek, którym Goku leci na namek tam będzie trzeba odbyć ten sam trening co u Kaio. Po treningu wrócimy na namek. Dwaj nameczańscy wojownicy opuszczą nasz team. Będziemy musieli poszukać następnych kul. Jedna sobie leży więc od razu ją bierzmy. Dalej idziemy do jaskinii, w której idziemy na północny zachód. Tam zagadamy z jeziorkiem. Wychodzimy z jaskinii i idziemy na południe do następnej jaskinii. Tam przełączamy dżwignie i wracamy do jaskinii. Tam na początku zaglądamy do okienka i przełączamy następną dźwignię. Wracamy do jeziorka, które przepuszcza nas dalej. Tam idziemy na lewo i wchodzimy w przejście gdzie walczy Nail ze swoim klonem. Pomagamy mu a on dołącza do drużyny. Jest on wojownikiem o mocy 400000BP!!!
Dalej idziemy w dół, w lewo, w górę, w prawo i wychodzimy z jaskinii. Idziemy na wzgórze gdzie mieszka Shaior. Gadamy z nim i bierzemy smoczą kulę.
Nail i dendi zostają a my wracamy do jaskinii, z której wychodzimy normalnym wyjściem. Przy wyściu zatrzyma nas Vegeta, a dalej pojawi się Zarbon. Gdy go rozwalimy ewoluuje on w formę potwora. Rozwalamy go drugi raz. Wtedy akcja przenosi się znowu na statek Goku. Trenujemy znowu z grawitacją.
Potem akcja przeniesie się na planetę kaio gdzie przebywa Piccolo. Trenujemy 3 razy z grawitacją, a potem walczymy z NAPPĄ i RADITZEM. Teraz nie są dla piccolo wielkim wyzwaniem. Po rozwaleniu tej dwójki akcja wraca na namek. Frizer wezwał oddział specjalny Ginyu. Najpierw Ginyu zabiera nam kule, a potem Recoome i Gludo nas atakują. Rozwalamy ich. Dalej walczymy z Jeece i Baatą. Rozwalamy Jeece po czym Baata ucieka. Lecimy tam gdzie pokazuje sie na radarze kula. Gdy tam przylecimy to okaże się, że to zasadzka! Na szczęście tuż przed walką zjawi się nikt inny jak GOKU!!! Rozwalamy nim Baatę i Ginyu. Po walce Ginyu bierze ciało Goku. Wtedzy trzeba go rozwalić Gohanem, Vegetą i resztą paczki. Gdy to się stanie będzie filmik jak Gohan zabiera goku do laboratorium. Dalej lecimy do jaskini, którą pokazuje radar. Tam idziemy w prawo gdyż z lewej jest ślepa uliczka. Znajdujemy kule przy których stoi Frieza, a raczej na nasze szczęście jego marny klon. Rozwalamy go i bierzemy kule. Po wyjściu odędzie się próba wezwania smoka. Niestety nikt nie zna nameczańskiego. Na szczęście jest Dendi. Gdy wezwiemy smoka Piccolo zostanie ożywiony. W tym samym czasie Nail będzie walczył z Friezą. Przegrywamy walkę. Dalej sterujemy Gohanem. Musimy polecieć do wioski Shaiora. Przed jego domem stoi Frieza. Zanim zaczniemy walkę radzę być na 45 lv lub wyższym. Gdy zabierzemy Frizerowi połowę życia na namek przyleci piccolo. Szukamy nim Naila przy czym ignorujemy Gohana lejącego się z Frizą. Gadamy z Nailem, który po chwili staje się częścią nas. Dalej Gohanem lejemy się z Friezą, który po walce ewoluuje na 2 poziom. Wtedy szukamy Piccolem Gohana i gdy go znajdujemy oczywiście rozwalamy Friezę. Po walce Frieza zwieje. Znajdziemy go dość szybko lecz zanim to zrobimy idziemy skałę wyżej nad Frizera aby znaleść domek z nameczanami, którzy tak jak nail się z nami połączą. Dendi też się spyta czy Piccolo zechce się z nim scalić. Dajemy Tak i Piccolo zyskuje moc ok. 4999999BP. Wtedy idziemy do Frizy. Rozwalamy go, a ten przemieni się w 3 poziom. Teraz będziemy spotykać Frizera jako zwykłego wroga. Nie pokonamy go gdyż będzie on co chwilę zwiewał. Gdy go znajdziemy 4 raz zostaniemy zabrani na małą wyspę gdzie będziemy lać się z Frizerem. Gdy go rozwalimy Frizer przekształci się w 4 ostatnią formę. Po chwili Goku zostanie wyleczony i będziemy nim szukać Frizera. Gdy Goku przyleci usłyszymy nową muzyczkę podczas walki. Najpierw wystawiamy Krilina lub innego słabiaka, którego Frizer zabije wtedy Goku zamieni się w SSJ!!!! Wtedy rozwalamy Frizę na dobre. Ta gra ma dwa zakończenia.
Pierwsze to takie, że jeśli zginie Vegeta będą napisy i koniec gry lecz jeśli Vegeta nie zginie spotkamy się z nim po napisach. Wtedy Vegeta zamieni się w SSJ i czeka nas najtrudniejsza walka w grze ponieważ Vegeta SSJ ma 20mln. BP Gdy go pokonamy będzie KONIEC GRY.