przejdź do informacji o grze

tytuł: DragonBall Z Buu’s Fury (U) [1646]
system: Game Boy Advance gatunek: RPG
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

RECENZJA do gry DragonBall Z Buu’s Fury (U) [1646]

Umieścił: MarekTNT Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 12.03.2005, 09:30 Punkty: 8
Dragonball to kreskówka Anime którą obmyślił Akira Toryama ( czy jak tam sie to pisze ). Bajka opowiada o losach małego Sayana o imieniu Son Goku. Czemu nazywa się Dragonball ?? Otóż w bajce występują smocze kule kto zbierze wszystkie czyli siedem będzie miał jedno życzenie ( póżniej 3 ) po wypowiedzeniu życzeń kule zamieniają się w kamyki i rozlatuja się po całej ziemi.
Z intra dowiadujemy się że na Ziemie przyleciała wielka kula w której uwięziony jest potężny i krwiożerczy ( chyba cukierkożerczy :D ) Buu.
Gre rozpoczynamy po sadze Cella a przed turniejem sztuk walk w zaświatach. Sterujemy Goku no i jak wszystkim co oglądali bajke wiadomo że wziął on udział w tym turnieju. Fabuła jest zgodna z bajką choć są małe odstępstwa które wyszły grze na bardzo duży plus. Chodzi tu oto że zmierzymy się z Brolim i Yamembą. Obaj nie występowali w bajce tylko w filmach kinowych. W grze mamy możliwość grania aż 7 postaciami a są nimi: Gohan, Goten, Trunks, Goku, Vegeta, Gotronk ( możemy zmienić się w niego w każdej chwili po ukończeniu gry bo podczas jesteśmy zmuszeni grać nimi osobno wyjątkiem są walki z Buu ) i Gogeta ( nim gramy tylko dwa razy podczas walki z Yamembą i z Buu ). No i teraz najważniejsza rzecz poziomy SSJ. W grze są tylko dwa :( zabrakło SSJ 2 a bardzo by sie przydał.
Grafika jest ładna urozmaicone tereny w pewnych momentach wrogowie przeszkadzają nam w oglądaniu widoków ( dlatego giną :D ). A co do wrogów jest ich mnóstwo od żołnierzy , bandytów po wielkie roboty.
Muzyka też zasługuje na plus. Każda z lokacji ma inny rodzaj muzyki. No iten odgłos kiedy zmieniamy się w SSJ ( poprostu miodzio :D ).
No nareszcie doszedłem do grywalności. To największy atut tej gry ( gdym mogł dał bym 11 ). Choć gra polega tylko na biciu się ( są wyjątki ) to i tak miło jest popatrzeć jak SSJ włazimy w grupę przeciwników iiiiiiiii KA...ME...AA...ME...HA wszyscy giną ( to jest moment który lubię najbardziej :D ).
Gra jest wspaniała. Jednego nie rozumem czemu czytacie tą recanzje zamiast już sciągać tą grę .

Plusy :
- grywalność
- SSJ i SSJ 3
- dużo wrogów
- 7 grywalnych postaci
- grywalność
- dwóch pozaprogramowych wrogów ( Broli , Yamemba )
- ładna grafika
- muzyka
- czy już mowiłem o grywalności ??
- że powstała
Minusy :
- Brak SSJ 2
Grafika: 10/10 Dźwięk: 10/10 Grywalność: 10/10 Ocena ogólna: 10/10