przejdź do informacji o grze

tytuł: Worms Armageddon
system: Playstation gatunek: Strategia
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

RECENZJA do gry Worms Armageddon

Umieścił: Rabek Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 03.07.2005, 22:44 Punkty: 5
na początek powiem, że ta gra mimo bajkowej grafiki nie jest tylko dla dzieci ale potrafi wciągnąć wszystkich.Młodych i starszych.

Cel! Pal! Czyli kilka słów o grafice:

Jak już wspomniałem grafika w wormsach jest bajkowa, ale ładna i miła dla oka. Po długich godzinach pracy może być ukojeniem dla oka. Podstawową częścią gry są wybuchy, które są wykonane ładnie i ze smakiem jak na tego gatunku grę przystało. Efekty wystrzałów, deformacja terenu, podnoszenie poziomu wody czy nawet same animacje robaków wyglądają świetnie.

śśśśśśśśśśśśśśśśśś...BOOM czyli co tam w głośniczku brzęczy

Jak już wspomniałem wcześniej podstawowym elementem gry są wybuchy, których dźwięk jest wykonany bardzo dobrze, ale nawet same odzywki wormsów gdy ma sie wersję polską potrafią człowieka rozbawić.
Czasem gdy np. żucamy granat czy strzelamy z bazooki worms krzyczy gińcie i inne takie.
Kiedyś czytałem na innej stronie post jakiegoś gracza, który mówił, że nie może w to grać bo zalewa się od śmiechu.

a po wybuchu zwykle następuje śmierć czyli podsumowując:

Ogólnie worms armageddon to gra dla ludzi, którzy chcą odpocząć i odstresować się bo trudach codziennego dnia i nie chcą grać w nawalanki typu tekken 3 czy thrill kill. Bardzo polecam tą grę takrze osobom, które chcą sepograć multiplayer, poniewarz ten tryb jest bardzo rozbudowany. Ogólnie wormsy są grą dobrą i wartą polecenia dla każdego, młodego i starszego i zapewniam, że nikt nie będzie się z robakami nudził.
Grafika: 10/10 Dźwięk: 10/10 Grywalność: 10/10 Ocena ogólna: 10/10