przejdź do informacji o grze

tytuł: Mortal Kombat Trilogy
system: Playstation gatunek: Bijatyka
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

RECENZJA do gry Mortal Kombat Trilogy

Umieścił: nite Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 22.01.2006, 11:32 Punkty: 6
Seria Mortal Combat znana jest na całym świecie. Powstała także ekranizacja filmowa, jednak jedynie pierwsza część była udana, co do reszty to szkoda gadać, podobnie jest z serialem, który miałbyć taki fajny
i efektowny, a co wyszło z tego ? Chyba każdy wie. Wracając do tematu.

Mortal Combat Trilogy to nic innego jak wszystkie trzy pierwsze części połączone w jedno. Mamy tutaj bardzo dużo dostępnych postaci, jak na tamte czasy ta liczba była ogromna. Każdy bohater/bohaterka charakteryzuje się inną paletą ciosów, rzutów a także specialnych ataków. Wszyscy są inni, developer się postarał, wszystko śmiga płynnie, bez jakichkolwiek zwolnień, a akcji jest tu sporo. Co do brutalności to nic się nie zmieniło, krew bryzga na lewo i prawo, odgłosy są bardzo realne a i narrator, który mówi : 'Finish Him ! ' posiada głos jak trzeba.

Każdy lubi pewien element tej serii, chodzi mi głównie o efektowne zakończenie walki czyli : fatality, brutality, i babylity. Każde z tych zakończeń jest inne.

Fatality - charakterystyczne dla każdej postaci, bardzo fajne i efektowne, krwi mnustwo a i frajdy nie mało
Brytality - nasza postać tak długo atakuje, aż przeciwnik nierozpadnie się na kawałeczki
Babylity - wróg zostaje zamieniony w bobasa lol :p

Hmm... aha, oprawa dźwiękowa stoi na bardzo wysokim poziomie, chyba każdy lubi muzyczki grane podczas gry, a tutaj wszystko jest naprawdę midzio.

Gra jest świetna, można polecić ją każdemu posiadaczowi konsoli PS lub PSone, to samo tyczy się PC'towców. Fani bijatyk będą wniebowzięci, podobnie jak ja. Naprawdę warto posiadać ten tytuł w swojej kolekcji, na każde party game się naad :)
Grafika: 8/10 Dźwięk: 8/10 Grywalność: 10/10 Ocena ogólna: 9/10