przejdź do informacji o grze

tytuł: Naruto - Ninja Council 3 (U) [1096]
system: Nintendo Dual Screen gatunek: Platform.
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

SOLUCJA do gry Naruto - Ninja Council 3 (U) [1096]

Umieścił: sharingam Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 28.03.2008, 14:01 Punkty: 4
Kiedy po raz pierwszy walczyłem z przeciwnikiem w grze Naruto Ninja Council 3 miałem drobny kłopot z wykonaniem Jutsu. Nie wiedziałem co mam w tej chwili robić. W poprzednich wersjach po prostu klikałem sobie i technika sama się robiła. Tu jest inaczej. Różne techniki wykonuje się na kilka różnych sposobów. I właśnie tutaj przedstawię wam jak to się robi...


Do wykonania techniki przygotowujemy się na Ekraniku DotykowymTradycyjna kumulacja Chakry i atak

Pierwszym i za razem najczęściej spotykanym sposobem jest wykonywanie obrotów wokół w polu, które ukazuje się nam na ekranie dotykowym. Klikając na polu przytrzymujemy LPM i wykonujemy dynamiczne obroty. Kiedy wprowadzimy w ruch małe ogniwka, pasek który się ładował będzie pełny Jutsu zada maksymalne obrażenia.
Przykładem takiej sekretnej techniki jest Rasengan lub Uzumaki BarragePrzywołanie

Tutaj musimy mieć bystry wzrok i refleks. Na samym początku musimy wybrać odpowiednie znaki, które mamy pokazane na środku. Te same wybieramy spośród tych, które są ułożone wokół. Uwaga! Czasami one się obracają! Kiedy już klikniemy na trzy odpowiednie symbole trzeba naznaczyć zwój. Klikamy na lewą część poczym przytrzymując LPM przesuwamy kursor tak aby przekreślić cały zwój.
Przykład: Toad Blade Cut.Byakugan

Musimy klikać bardzo szybko w zaznaczone punkty na ciele. Czasu jest bardzo mało przez co ciężko wykonać 100% techniki ale za to efekt jest zdumiewający.


Wybranie znaków ze zwoju i poziomy lub pionowy przepływ chakry

Na początku musimy wybrać trzy znaki które widnieją na zwoju i te same kliknąć spośród tych, które są wokół niego. Następnie musimy wprowadzić w poziomy lub pionowy ruch charę, czyli klikamy LPM i przesuwamy pasek tak, żeby zaczął się poruszać.
Przykład: Wolf Fang, Human Boulder


Jutsu alkomatu ;)

Na początku musimy wybrać odpowiednie znaki a potem dmuchnąć w mikrofon. Tej techniki nie da się wykonać na emulatorze tylko na konsoli, a jeśli jest taki emulatorem, który posiada tą opcje to proszę się ze mną skontaktować ;)
Przykładowa technika to: Fire Style: Phoenix Flower Jutsu