przejdź do informacji o grze

tytuł: Faceball 2000 (U) [!]
system: Super Nintendo gatunek: Przygodowa
Widok: NORMALNY Przejdź do widoku:

KOD do gry Faceball 2000 (U) [!]

Umieścił: Heniek Kapucha Status info: ZATWIERDZONE
Data dodania: 31.01.2006, 20:44 Punkty: 5
Ukryte Warp-Roomy:

Zacznij nową grę w opcji "CyberScape". Na Levelu 1 ("Find the Exit"), kiedy zobaczysz wyjście (świecąca się ściana) strzel w nią 5 razy. Przeniesiesz sie do kolejnej części Levelu ze Speedup Podem, 9 Extra Lives Pods i wyjściami do Leveli 10, 15, 20, 25.

Jeśli strzelisz w 9 Live Pods trzy razy, na jego miejscu pojawi się klucz. Weź go i przejdź do nowo otwartej części Levelu. Jest w nim kolejny Speedup Pod, Automag Pod oraz Level 3 Armor Pod. Oprócz tego są tam także drzwi do Leveli 30, 35, 40 oraz przeciwnik Rover.

Pręsko zauważysz że korytarz, w którym jesteś nie ma wyjścia. Podejdź najdalej, jak możesz, a następnie strzel w ścianę obok ciebie raz i dotknij ją. Wróć się do Armor Podu, dotknij go, a następnie strzel dwa razy. Weź klucz i idź dalej. Po przeciwnej stronie możesz znaleźć Automag, Speedup oraz Armor oraz tradycyjnie zejścia do Leveli 60 i 65 oraz dwóch przeciwników - Bouncerów.

Wreszcie, podejdź blisko wschodniej ściany. Dotknij ją pięciokrotnie i strzel jednokrotnie. Otworzysz ostatnią sekretną komnatę w tej rundzie. Czeka tam już na ciebie zejście do Levelu 71, dwa Ninjasy, Strażnik, Vampir i Kamikadze.